Nasza przychodnia dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną z wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem medycznym.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewniamy bezpłatną opiekę lekarzy rodzinnych, pediatrów, stomatologów, diabetologa, rehabilitantów oraz chirurga. Oferujemy państwu możliwość wykonania bezpłatnych badań obejmujących podstawową diagnostykę zleconych przez lekarzy naszej przychodni (badania krwi, moczu, ekg, usg, rtg oraz spirometria).

Dla osób nie będących naszymi pacjentami istnieje możliwość wykonania badań odpłatnych. Materiał do badań analitycznych pobierany jest w naszej przychodni jak również w Krakowie, w siedzibie Alab Laboratoria al. 29-go Listopada 155c.

W oparciu o finansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia zapewniamy bezpłatne badania rentgenowskie wykonywane w centrum medycznym iMed 24 z siedzibą w Krakowie ul. Prof. M. Życzkowskiego 29.

By zapisać się do do naszej placówki należy jedynie wypełnić deklarację dostępną w rejestracji oraz w zakładce dokumenty do pobrania. Nasi pracownicy pomogą uzupełnić dokumenty i odpowiedzą na wszelkie państwa pytania.

W ramach bezpłatnych usług dla osób ubezpieczonych punkt szczepień prowadzi szczepienia dzieci w wieku od 0 do 18 lat(są to szczepienia wykonywane zgodnie z kalendarzem szczepień) oraz osób dorosłych.